Skip links

Kurumsal

Hakkımızda

Kısaca biz...

2018 yılında Kurulan ARSEV Evde Bakım Merkezi, evde bakım hizmetleri sunumu konusunda uzman kadrosu ile halkımıza kaliteli hizmet sunmak amacı ile kurulmuştur. Önce insan yaklaşımıyla hizmet verdiğimiz birey ve ailelere karşı saygılı, çalışanlarımıza karşı adil olmak. Etik, dürüstlük ve yüksek sorumluluk bilinciyle çalışarak sunduğumuz hizmetin temelini güven üzerine inşaa etmek.

Misyonumuz

Evde ve müşteri odaklı kurumlarda sağlık hizmetlerinde tıbbi etik ilkelerinden ödün vermeden, hasta hakları ve mahremiyetine saygı duyarak, en son bilgi ve teknoloji desteği, uzman ve nitelikli kadrosuyla örnek bir hizmet sunup hasta memnuniyetini en üst seviyede tutmaktır.

Vizyonumuz

Kaliteli ve güvenilir sağlık hizmetini toplumun çoğunluğuna ulaştırmak, hasta ve hasta yakınlarının memnuniyetini sağlamak toplumun değerlerine saygılı bir hizmet yaklaşımıyla evde ve müşteri odaklı kurumlarda sağlık hizmetini yürütmektir.

İlkelerimiz

  • Önce insan yaklaşımıyla, hizmet verdiğimiz birey ve ailelere karşı saygılı, çalışanlarımıza karşı adil olmak
  • Etik, dürüst ve yüksek sorumluluk bilinciyle çalışarak, sunduğumuz hizmetlerin temelini güven üzerine inşa etmek
  • Her adımımızda şeffaf, hesap verebilir ve tüm paydaşlarımız tarafından denetlenebilir olmak
  • Paydaşlarımızdan gelen geri bildirimleri değerlendirerek, çalışanlarımızın gelişimine katkıda bulunarak ve teknolojik gelişmeleri benimseyerek sürekli gelişime odaklanmak
Bu web sitesi, web deneyiminizi iyileştirmek için tanımlama bilgilerini kullanır.